Benoguitar

Apie "Beno" gitaros kursus suaugusiems

Paprastai gitaros mokytojai dirba su vaikais, paaugliais. Bet dabar ir suaugusieji labai dažnai nori išbandyti, patirti kažką naujo. Kažkokiu gyvenimo etapu, tikriausiai daugumas turėjo norą, troškimą išmokti groti gitara, bet tam nebuvo tinkamos terpės.

 Todėl gimė „Beno“ gitaros kursai suaugusiems, kad svajonė, kuri galbūt jau gerokai pasidengusi dulkėmis, atgytų, suteiktų gyvenimui naujų gerų emocijų, sustiprintų pasitikėjimą savimi, pagimdytų daug gražios muzikos, bendrystės ir džiaugsmo.

Surasti tą mokymosi groti gitara formatą, kuris geriausiai atlieptų suaugusio žmogaus gyvenimo ritmą, buvo kelias, kuris vis dar tęsiasi. Bet jau dabar, norintiems išmokti groti gitara,  tai yra ta erdvė kurioje norisi būti, augti, tobulėti. Kiekvieną užsiėmimą patiriamas nustebimo džiaugsmas, kuomet realiai išmokstama pagroti vis naują dainą ir melodiją, suteikia nepakartojamą jausmą ir naują žvilgsnį tiek į save, tiek į kitus.

 „Beno“ gitaros kursai suaugusiems tai 10 – ties savaičių 20 pamokų kuriama bendrystės terpė, kurioje pildosi mūsų svajonės. Tai gyvas bendravimas ir IT technologijų pagalba suteikiama aiški, struktūruota būtina ir papildoma medžiaga mokymuisi. Būti kartu ir tuo pačiu galėti rinktis. Nusistatyti savo tempą, atrasti savo muziką.

Gitara – bendrystės instrumentas, nes kartu galime tai, ko negaliu vienas.